NEVIETE KAM NA VÝLET NA LIPTOVE?

10 jún

Apartmány Hrabovo

Neďaleko Ružomberka na vzdialenosť 2-3 km  leží rekreačná oblasť v Hrabovskej doline v prekrásnom prostredí Veľkej Fatry. Apartmány Hrabovo sú známe nielen v okolí ale aj pre turistov, ktorí tu už dovolenkovali, alebo tu trávili len kratšiu dobu. Túto dolinu stojí zato vidieť a vychutnať, ako sa len dá.

Hrabovská dolina

Hrabovská dolina je ako stvorená pre turistov a práve preto tu vznikla rekreačná oblasť, kde sa nachádza veľa ubytovacích zariadení formou hotelov, apartmánov, chát, penziónov. Apartmány Hrabovo vynikajú medzi ubytovacími zariadeniami nielen kvalitou ale aj dobrými službami a dobrou cenou. Do tejto kategórie patrí aj Fatrapark 2 s apartmánovým samoobslužným ubytovaním, vlastnou známou reštauráciou s terasou, stálou recepciou.

Všetky apartmány sú moderné a technicky dobre vybavené ako bezplatným WIFI zariadením, televízormi, vlastnou kvalitne vybavenou kuchynkou, kúpeľňou a niektoré apartmány majú aj terasy s posedením. K zariadeniu patrí aj bezplatné parkovisko ale k dispozícii máme aj garáže, ktoré sú spoplatnené.

Keď sa Vám nebude chcieť variť navštívte modernú reštauráciu priamo v zariadení  vyberte si kvalitné jedlá z jedálnička. Môžete si objednať aj raňajky alebo aj polpenziu za veľmi dobrú cenu. V letnom období si využite posedenie pri ohnisku s možnosťou grilovania.

Fatrapark 2 má aj vynikajúcu polohu leží len 100 m od známeho lyžiarskeho strediska Malinô Brdo, ktoré je vybavené s najmodernejšou technológiou ako vleky a lanovky, moderné udržiavané dráhy a svahy, snehové delá pre prípad nepriaznivého počasia.

Fatrapark 2 leží aj v blízkosti Hrabovského jazera, ktoré sa vyžíva  v letnom období na člnkovanie a kúpanie a nájdete tu aj iné kvalitné služby. Do Ružomberka na vlakovú stanicu máte len 3 km. Turistické cesty sú stále k dispozícii v letnom aj zimnom období a ich počet sa stále zvyšuje.

Do termálneho kúpaliska Bešeňova sa dostanete autom asi za 15 minút. Zaujímavosti v okolí Hrabova je veľa a ich počet  stále stúpa a na zoznámenie s nimi potrebujete viac času. Apartmány Hrabovo na čele s Fatraparkom 2 sa tešia na milých návštevníkov Hrabovskej doliny. Po kvalitnom ubytovaní v apartmánoch objavte si čarovné zákutia Hrabovskej doliny.

Zanechať odpoveď