logo apartmany fatrapark 2

Apartmány v Hrabove na Liptove

V apartmánoch v Hrabove je  pre Vás k dispozícií 70 kvalitne vybavených apartmánov na prenájom. Apartmámy typu SUITE sú dvojizbové, apartmány typu STUDIO sú jednoizbové. Recepcia je otvorená 24h denne. V apartmánovom dome nájdete aj reštauráciu, spoločenskú miestnosť, lyžiareň, detský kútik a máme pre Vás aj súkromné parkovisko. Apartmánový dom je novostavbou kolaudovanou v roku 2009.

  • Apartmány STUDIO – Fatrapark 2

    Apartmány typu STUDIO sú jednoizobvé apartmány vybavené kuchyňkou a kúpeľnou. Apartmány STUDIO sú vhodné pre páry a rodiny s jedným dieťaťom.
    Vybavenie apartmánov: SAT TV, internet, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička. kuchynská linka s keramickou platňou a kuchynské potreby.
  • Apartmány SUITE – Fatrapark 2

    Apartmány typu SUITE sú dvojizbové apartmány s obývačkou, spálňou, kuchyňkou a kúpeľňou. Apartmány SUITE sú vhodné pre tých, ktorí maju radi pohodle alebo pre rodiny s deťmi.
    Vybavenie apartmánov: SAT TV, internet/WI-FI, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička kuchynská linka s keramickou platňou a kuchynské potreby

OKOLIE FATRAPARK2

Apartmánový dom Fatrapark2 susedí s apartmánovým domom Fatrapark1 a hotelom Hrabovo na Malinom Brde. Hrabovské jazero je od domu len 100m rovnako ako aj lanovka Skiparku.

KONTAKT

Hrabovská dolina 22, 034 01 Ružomberok

+421 908 764 528

info@fatrapark2.net

www.fatrapark2.net